השירות ניתן בבתי העלמין שבאזור מרכז הארץ בלבד

מי אנחנו

אנחנו שלושה חברים טובים. כולנו גם מנהלים ותיקים בתחומים עסקיים שונים, ולא אחת אנו משתפים פעולה.
את הצורך במיזם "עולמין" הבנו מהכאב האישי שלנו. באחת הפעמים סיפר מישהו על מצבו המוזנח של קבר אביו, ותוך דקות התברר שגם במשפחות שלנו זה קורה. למרות האהבה, הכבוד והגעגוע שאנו חשים כלפיי אהובינו שהלכו לעולמם, נושא הקבר והמצבה נופל בין הכיסאות, ונזכרים בו רק בימי אזכרה או טקסי זיכרון. מפח הנפש מביא לעתים לרגשות אשם ואף לחילופי האשמות בתוך המשפחה.
שלושתנו אנשים מעשיים, מגיעים מעולם העסקים וחיים יום יום יזמות שמגיעה מתחושת שליחות. אך טבעי הוא שהרעיון למיזם נולד כבר באותה שיחה. תוך ימים גילינו שהכאב הזה משותף להמון אנשים, והשירות שהגינו יכול לסייע לרבים להוקיר כמו שצריך את אהוביהם, ולדאוג למורשת המשפחתית בצורה מכובדת.
במקביל התברר כי קיים צורך בגוף מקצועי שיטפל בנושאים נוספים הקשורים בזיכרון המתים ובסידורים הרבים הנלווים להלוויות, אזכרות, טקסי זיכרון ועוד. החלטנו להירתם לנושא חשוב זה, והקמנו את מיזם עולמין.
במסגרת המיזם אנחנו מציעים היום מגוון שירותים שמאפשרים לכל אחד ואחת מאיתנו להתפנות לזיכרון האישי, להתייחדות, לתפילות ולטקסים, ולא לטרוח בעניינים מנהליים ובירוקרטיים לקראת הלוויה, אזכרה או טקס אחר. ובעיקר, אנחנו מצליחים למנוע את מפחי הנפש הכרוכים בסביבה מלוכלכת, קבר מוזנח או מצבה שנפגמה.
אנו מבטיחים לכם שירות מקצועי, מוקפד והוגן, לכבודם של יקיריכם.